1 Jul 2009

Немного неформатное сообщение:

У понеділок, 6-го липня, в інформаційній агенції УНІАН відбудеться прес-конференція на тему «Білоруський формат броварської влади» щодо заборони проведення в Броварах міжнародного фестивалю «Білоруська весна» та репресій, яких зазнали від місцевої влади організатори фестивалю.

Учасники прес-конференції: головний координатор фестивалю «Білоруська весна» в Україні Ілько Гладштент, організатор проведення в «Білоруської весни» в Броварах, шеф-редактор порталу www.afisha-brovary.net Андрій Качор, а також Аліна Дяченко – одна з лідерів броварського молодіжного середовища, співорганізатор фестивалю в Броварах.

Під час прес-конференції, учасники заходу оприлюднять інформацію стосовно репресій з боку влади щодо організаторів фестивалю «Білоруська весна» в Броварах та про повну узурпацію на цьому тлі молодіжної політики в місті броварською владою. Зокрема, учасники прес-конференції звернуться до центральних органів влади з проханням втрутитись в ситуацію щодо незаконних дії броварських чиновників, направленої на знищення незалежних молодіжних ініціатив та щодо порушення конституційних прав громадян, котрі намагаються протидіяти тоталітаризму місцевої бюрократії.

Учасники заходу звернуть увагу журналістів на повернення кучмівської практики щодо «новітніх дисидентів» в масштабах одного українського міста: спроб фабрикування кримінальних справ, замовлення наклепницьких матеріалів в підконтрольній пресі та насильницького усунення від політичних процесів, застосовуючи незаконні методи, всіх тих, хто не погоджується з авторитарною політикою броварської влади.

Контактні особи:
Андрій Качор: 8 068 125 30 81

No comments: